Skip to Content

Ananas a vlaknina

Viete mi poradit?
Na stranke www.byliny.sk je takato informacia k Ananasu:
"Plod očistíme ostrým nožom, pričom listový vršok môžeme využiť ako základ izbovej rastliny. Z ananásu pozorne odstránime nielem tvrdú kôru, ale aj stred dužiny, ktorý môže byť drevnatý."
Ja stred duziny vzdy zjem a myslim si, ze z hladiska obsahu vlakniny je hlupost ho odstranovat.
Mylim sa?

Komentáre

Voľby prehliadania komentárov

Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

Ananás a bromelin

ananás obsahuje enzým bromelín, ktorý podporuje prirodzené trávenie a prečisťovanie organizmu. Pri omladzovacej Mayrovej diéte 2 x 7 dní určenej na dôkladnú očistu a sanáciu čriev sa večeria len polka zrelého ananásu, hlavne kvôli bromelínu, a čuduj sa svete, najviac ho je v drevnatej dužine v strede ananásu. Takže jrompf robí asi dobre keď toto konzumuje.

anat

Veď by Ste sa mal tešiť,že majú iba také starosti.

anat

Mať tak Vaše starosti.

je to individualne

podla mna je to individualne - kazdy by sa mal zariadit podla seba v tomto. A stavu svojho chrupu :-). Je to podobne ako so starsim kalerabom alebo ako otazka, ci jest kiwi so supkou alebo bez - nazory su rozne, od ano so supkou az po nejest kiwi vobec. ;-) Ja osobne so supkou - lebo mi to tak najlepsie chuti - a ked to ovocie navrhovali tak urcite chceli aby sme ho jedli cele... howgh

ANONYMUSOVI

TY JES CELY BANAN?? A ANI POMARANC SI NELUPES?? DIVNE.. VED ESTE AJ OPICE SI TO LUPU..

ved vravim ze je to individualne

ak ti chuti banan so supkou tak ho jedz zo supkou, ak bez tak bez. Opice ho lupu - hadaj preco - asi preto ze im nechuti zo supkou. A neriesia to. Mne tiez chuti banan bez supky. Ale kiwi je lepsie so supkou - je to asi taky rozdiel ako jablko so supkou a bez supky - uplne ina kompozicia chuti. Vyskusaj!