Skip to Content

Mike Adams - Monopoly Medicine

Ako vám veľké farmaceutické firmy kradnú peniaze a udržujú vás chorými:

Linka

Komentáre

Voľby prehliadania komentárov

Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

Iný zdroj

Prednášky z AZK so slovenskými titulkami pochádzajú zo servera www.auria.sk Horeuvedený web dolezite a celý rad iných webow to iba prevzali :) durino

Nie cenzura :)

Zdroj z ktoreho su tieto info sa vola Laughing
Koalícia proti cenzúre
http://dolezite.sk/Koalicia_proti_cenzure.html

 

jaaaaaaaj...

uz som si vsimol

Koalícia proti cenzúre

Nakolko mi "ktosi" maze prispevky, ktore sa tykaju zdravotnictva/zdravia, budem dalsie informacie pre zaujemcov doplnat len formou komentarov. Snad aspon tie preziju sucastnu pluralitu.

Očkovanie: Zmysel či nezmysel
http://blip.tv/file/2224472/

Germánska nová medicína
http://blip.tv/file/2173894/

Požehnání a kletba gentechniky (linka na casti 1 az 8)
http://www.youtube.com/user/PAPRSKY#play/uploads/7/nfX1wCopEZw

cenzura?

ktosi som ja - teda správca. Nemám nič proti vašim príspevkom a dokonca čiastočne súhlasím s ich obsahom, ale vy ste skopírovali kompletne celý článok z cudzieho webu a to nie je ok. Keby ste si dali tú námahu a urobili z neho výťah alebo skrátený preklad do slovenčiny nepoviem ani slovo. Ale je zbytočné aby ste kopírovali články z iných webov sem, keď stačí vložiť sem link na nich. Trebárs s krátkym popisom alebo vyjadrením vlastného názoru. Teda žiadne obmedzovanie plurality, len rešpektovanie práv autora kopírovaného článku. Môžete písať o čom chcete, kedy chcete a ako chcete - okrem vecí ktoré sú vyslovene zakázané v upozornení: ...Zakázané sú akékoľvek príspevky priečiace sa dobrým mravom, propagácia pornografie alebo hnutí, ktoré sú v rozpore so zákonmi Slovenskej Republiky... (čo zrejme nie je Váš prípad) Takže ešte raz - nechcem nijako obmedzovať Vaše právo na slobodný prejav, ale kopírovanie článkov nie je v poriadku. Prajem pekný deň. A.

Mike Adams - odsudene dieta na chemoterapiu

Health Freedom and the forced chemotherapy of Daniel Hauser
linka resp. linka
alebo alternativne info tu alebo tu
ale netreba brat vsetko az tak strasne vazne, snad je to vsetko len zart.

Huste!!!

Pozeral som to video jednym dychom celu hodinu a pol. Chlapik hovoril dobre a hlavne zaujimavo. Skoda, ze nie su SK alebo CZ titulky.