Skip to Content

MMS - Master Mineral Solution

O MMS sa už veľa pozitívneho napísalo, ale aj spochybňovalo, aktuálne sa globálne (zatiaľ ticho a bez fanfár) zakazuje. Je na každom jednotlivcovi, aby sa rozhodol sám či tento fenomén prijme či zamietne. Ak s mms máte skúsenosti, dajte tu vedieť.

http://www.emms.cz

MMS - fantázia alebo skutočnosť

Lymská nemoc

atd

Komentáre

Voľby prehliadania komentárov

Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

MMS a pravidelnosť užívania

http://www.youtube.com/watch?v=zmGVXH__7SA&feature=youtu.be Záznam verejnej prednášky farára českej cirkvi husitskej o jeho skúsenostiach s MMS. Zistil som, že aj pravidelnosť užívania je dôležitá. Sám s MMS experimentujem asi 2 roky a v okruhu svojich známych mám veľa priateľov, ktorým to pomohlo, ale aj takých, ktorí to nemôžu ani cítiť. V prednáške sa to tiež rozoberá. V prvej štvrtine odhaľuje svoj prenikavý pohľad na medicínu a celý systém s farmaceutickým priemyslom, ktorý zabudol, komu má slúžiť a slúži hlavne len sebe. Viktor

CDS

Je to malo prijemne, aj preto je tu riesenie CDS: www.emms.cz
Okrem prijatelnejsej chuti, riesi aj iny aspekt: tento chloritan sodny nie je vzdy 100% cisty a CDS formou z nej odstranime nepatrne mnozstvo tazkych kovov.

Spochybovat cosi bez

Spochybovat cosi bez vyskusania... Vyskusal som to na chripke a za par hodin bola prec. Zdrava zivotosprava je dolezita, ale nie vzdy 100%tna voci virusom a bakteriam. Zivot je hladanie.

Pridávam kompletný odkaz

Pridávam kompletný odkaz na článok proti na českom sisyfos.cz:

Žhavá novinka v alternativní medicíne - MMS

Mimochodom ani mne to nepripadá ako to pravé bukové, najmä pre ľudí, ktorí celý život vyhľadávajú čo najkvalitnejšie potraviny a potom by sa mali doraziť nejakým chemickým činidlom. ;)